Yaşam

Kanserle mücadelesiyle örnek olan fenomen Ayşenur Parlak hayatını kaybetti.

12 yaşında kemik kanserine yakalanan ve daha sonraki yıllarda iki kez meme kanseri, lenfoma ve son olarak da kolon kanserini yenen sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, hayat mücadelesini kaybetti. Kanserle mücadelesiyle yüz binlerce takipçisine örnek olan Parlak’ın ölümü, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

4.evre kanseri yendi

12 yaşında ikinci aşama kemik kanserini, 27 yaşında birinci aşama meme kanserini, 30 yaşında üçüncü aşama lenfomayı yenen Ayşenur Parlak, hesabında paylaştığı paylaşımlarla kısa sürede 517 bin takipçiye ulaştı. Instagram hesabı. Geçtiğimiz ağustos ayında 4. evre kolon kanserini yenen bir çocuk annesi olan 37 yaşındaki Parlak, karaciğerinde tespit edilen kanserli hücreler nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bir süre yoğun bakımda tedavi gören fenomen, yaşama iradesini kaybetti.

ACILI EŞ: KEŞKE ÖNCE BEN GİDERİM

Eşinin ölümüyle büyük bir yıkıma uğrayan Savaş Parlak, acı haberi Instagram hesabından duyurarak, “Karar Allah’ındır. Yıllardır bu bildirimi göndermemem için çok dua ettim, keşke önce ben ayrılsaydım” dedi. . Sayfalarca yazsam da duygularımı anlatamayacağım. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olanlar dua etsinler, sevsinler.” “Allah herkesten razı olsun. Allah aşkına onun ruhu için dua etmekten vazgeçmeyin. Tek tesellim, hastalıkta, sağlıkta, iyi günde, kötü günde, ölüm bizi ayırana kadar yeminimi tutmamdır” dedi. Parlak’ın paylaşımına Bergüzar Korel, Bahar Şahin, Burcu Kara ve Berfu Yenenler gibi çok sayıda kişi taziye yorumunda bulundu.

KEMİK, GÖĞÜS, LENFOMA VE KOLON KANSERİNİ YenDİ

Ayşenur Parlak, 12 yaşında ikinci evre kemik kanserini, 27 yaşında birinci evre meme kanserini, 30 yaşında üçüncü evre lenfomayı, 33 yaşında ise dördüncü evre kolon kanserini yendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu