Haber

Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın arasına kara kedi mi girdi?

Bir süredir Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in kırıldığı yönünde dedikodular vardı. Murat Cemcir katıldığı bir galada bu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Oynadıkları dizi ve filmlerle “ayrılmaz ikili” olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in rahatsız olduğu yönündeki iddialar yayılmaya başladı. Bu iddiaların ardından Murat Cemcir’in Ahmet Kural’ın düğününe gitmemesi üzerine iddialar yoğunlaştı.

İkili ilk olarak 2011 yılında Çalgı Çengi filminde rol aldı. Daha sonra İşler Güçler, Kardeş Ayrısi, Düğün Dernek, Aile Şaşkınız gibi filmlerde başrolü paylaştı.

İkili en son 2020 yılında Baba Parası filminde başrolü paylaştıktan sonra kariyerlerine tek başlarına devam etmeye başladılar.

Murat Cemcir, Şahsiyet dizisi galasında muhabirlerin kırıldıkları teziyle ilgili soruları yanıtladı.

Cemcir, Kural ile arasında herhangi bir kırgınlığın bulunmadığını belirterek, “Ahmet’le ayrılmadık. Kendisi benim canım arkadaşım, ağabeyim, çok yetenekli bir komedyen ve birlikte çok güzel filmler yaptık.” söz konusu.

Cemcir, bir daha birlikte bir projede yer almanın mümkün olmadığını söyledi. Bu konuları fazla konuşmak istemediğini belirtti.

Cemcir, Kural’dan rahatsız olmadığını, maddi bir anlaşmazlık olmadığını ancak ahlaki anlaşmazlıkların olabileceğini söyledi.

Cemcir’e, 18 Temmuz’da Çağla Gizem Şahin ile evlenen Kural’ın düğününe neden katılmadığı da soruldu.

Düğüne katılamama nedenini ise Cemcir, “LCV’ye (katılım durumunu belirtme zorunluluğu) davet edildiğim hiçbir yere gitmiyorum. Bu bir hayır kermesi olabilir, bir gala olabilir, bir düğün olabilir.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu