Yaşam

Ömer 22. Bölüm One Piece İzleme Ekranı: Ömer Dizisi Yeni Bölüm One Piece Full İzle

STAR TV’nin en sevilen dizilerinden Ömer, yeni sezonun ilk bölümüyle dün akşam yeniden ekranlara geldi. Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay’ın yer aldığı dizinin yeni sezonunda neler yaşanacak hepimizi merakta bırakıyor. Ömer ve Gamze’nin her şeye rağmen yaşadığı aşkta bıçak çıkacak mı? Kaçırıp tekrar izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm tek parça tam ekran…

Ömer 22. bölümde; Haluk, Gamze ve Tuna’yı Amerika’ya götürür. Bu duruma engel olamayan Ömer kendi hayatından bile vazgeçmeyi düşünür.

Gamze gittiğinden beri kendisinden haber alamamış olması, yaşadığı korkunç süreci daha da büyütmektedir.

Öte yandan oğlu Ömer’in yaşadığı büyük krizden korkan Reşat, Nezahat’ın hastane masrafı borcunun altında ezilir.

Her şeyi geride bırakıp yeni bir sayfa açan Nisa ve Hakan, varlıklı bir ailenin evinde çalışmaya başlar.

Ancak çalıştıkları ailenin o kadar büyük sorunları vardır ki ikili, bu sorunların ortasında kendilerini kaybederler.

Emine ve Yaman ise ilgilerinden vazgeçmemiş ve tüm zorluklara rağmen yeniden bir araya gelmek için çözüm aramaya başlamıştır.

Kızıyla birlikte mahalleye taşınan Vicdan, herkesin hayatında yeni bir bomba yaratır.

Geçmişin kapılarını açan ve hayatlarına yeniden giren bu isim, Tahir ile Ömer’i karşı karşıya getirecektir.

Gamze’nin yokluğuna öfkelenen ve kendini suçlu hisseden Ömer, uzun zamandır kaçındığı bir şeyin kollarına sığınmaya karar verir; alkol.

Ancak bu sırrı ailesinden saklamak zorundadır.

Ömer Dönem Finalinde Neler Oldu?

Haluk’un Tuna’yı götürmesiyle perişan olan Gamze, oğlunun sevgisini ve inancını kaybetmesinin acısını yaşar. Haluk’u geri almaya çalışsa da Haluk’un Tuna ve kendisi için hazırladığı plan, Gamze’yi daha büyük bir çıkmaza sürükler. Gamze’nin üzüntüsüne dayanamayan Ömer, Tuna’yı geri almak için ailesi ve Erdal’la birlikte harekete geçer.

Emine’yi okuldan alıp Yaman’dan ayrılması için baskılarını artıran Nisa ve Hakan, Reşat’ın devreye girmesiyle geri adım atar. Ancak her şeye rağmen aşklarından vazgeçmek istemeyen Yaman ve Emine, orada bir gerçeğin olduğunu fark ederler. yeniden bir araya gelmenin tek yoludur.

Ömer’in saldırısına öfkelenen Haluk, bu konuda Ömer’e yardım edenlerden hesap sormak için geri döner. Onun dönüşü Ademoğlu ailesini derinden etkileyecek olayların fitilini ateşler.

Ömer 22. Bölüm Tek Kesim İzleme Ekranı

ÖMER YENİ DÖNEM SON BİRİNCİ BÖLÜM TAMAMINI İZLEYİN

haberaraban.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu