Haber

Yazıcı’dan Başkan Zolan’a ziyaret

DENİZLİ (İGFA) – Bir dizi program ve ziyaretler için Denizli’ye gelen AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin ve Nilgün Ök ile AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve beraberindekiler eşlik etti. Önder Zolan, belediye binası önünde görüştüğü Genel Müdür Yardımcısı Önder Yazıcı’ya, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde sergilenen ünlü Yatağan Palası, Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları’nın çalışmaları ve Denizli Sancağı’nı anlattı. . Müftü Ahmet Hulusi Efendi’nin 15 Mayıs 1919’da Denizli Sancağı ile ilk direnişi başlattığını anlatan Önder Zolan, Denizli’nin düşman tarafından işgal edilmediğini kaydederek, 15 Temmuz 2016’da pankartın meydanlarda dalgalandığını ifade etti.

“Denizlimize hizmet ediyoruz”

Lider Zolan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Denizli’nin 2004 yılından bu yana yaşadığı büyük değişimi anlattı. alt yapı, üst yapı, parklar, spor tesisleri ve kültür merkezleri gibi ihtiyaçlar şehre yakışır bir belediyecilik anlayışı ile hizmet vermektedir. Önder Zolan, 2014 yılında şehrin büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte hizmetlerin şehrin geneline yayıldığını söyledi. Milletvekillerimizle, teşkilatımızla ve tüm kurumlarımızla çalışarak Denizlimize hizmet ediyoruz” dedi.

Denizli horoz hatırası

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Önder Yazıcı, Önder Osman Zolan’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Lider Zolan’a sahip çıkması ve hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Vekili Yazıcı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Onur Defterini imzaladı. Başkan Zolan, günün anısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’ya hediye takdim etti. Başkan Yardımcısı Yazcı, Başkan Zolan ve beraberindekiler daha sonra 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda Denizli’nin simgesi cam horoz heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu