Ekonomi

Kayseri Şeker’in araç filosu güçlendi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) –İç Anadolu’da 3 fabrikasıyla faaliyet gösteren Kayseri Şeker, araç parkına 46 araç daha ekleyerek filosunu genişletti.

Araçların Kayseri Şeker İşletme binası önünde gerçekleştirilen anahtar teslim törenine Metinler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Köseoğlu, Metinler Şirketler Grubu Genel Müdürü Mehmet Güler, Ford Otosan Türkiye Filosu’ndan Murat Kılınç katıldı. Başkan Enver Sever, Ford Otosan Filo Bölge Müdürü, Ford Otosan Filo Satış Sonrası Hizmetler. Lider Hakan Turhan, Kayseri Şeker Pancarı Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Hurşit Dede, Kayseri Şeker Genel Müdürü İsmail Gedik ve çok sayıda işçi katıldı.

Törenin açılış konuşmasını Ford Otosan Türkiye Filo Lideri Murat Kılınç yaptı; Memnun ve gururlu bir gün geçirdiklerini belirterek, Kayseri Şeker İdaresi’ne teşekkür etti.

Ford Metinler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Köseoğlu; “Kayseri’mizin gözbebeği Kayseri Şeker ve Ford Metinler işbirliğiyle araçlarımızı Kayseri Şeker Filomuza dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kayseri Şeker İşletmesine şükranlarımı sunuyorum” dedi. söz konusu.

Yeniliğe ve kaliteye verdikleri değeri hemen her platformda dile getiren Kayseri Şeker Pancarı Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, konuşmasında şu görüşlere yer verdi;

“Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, bu kadar geniş bir coğrafyada tarım teşkilatından diğer birimlere kadar pek çok çalışanımızın kullanacağı ve kullanacağı servis araçları, işimizi daha etkin bir şekilde yürütmek amacıyla tercih edildi. ve daha başarılı. Ekonomide büyük dalgalanmaların yaşandığı zor dönemlerde, Kayseri Şeker’in 46 servis aracını yenilemesi, Kayseri Şeker’in gücünün ve büyüklüğünün bir kanıtıdır. Lider Akay; “Allah kazada bela vermesin, hayırlı olsun.” söz konusu.

Metinler Şirketler Kümelenmesi yetkilileri, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Kurulu Başkanı Hurşit Dede ve Kayseri Şeker Genel Müdürü İsmail Gedik’e teşekkür plaketi ve çiçek takdim ederek, kurban töreninin ardından araçlar, beraberindekiler eşliğinde hizmete açıldı. dualar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu